10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/ 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter; •UTP to Singlemode Fiber Media Converter, •SC Fiber connector, •Half-/ Full-Duplex, •Distance up to 15km, •Includes Power Supply for standalone use, ... více
Objednací kód: 51202804
Kód výrobce: DMC-515SC/E
Výrobce: D-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 841 Kč
Cena s DPH: 4 647 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • UTP to Singlemode Fiber Media Converter
  • SC Fiber connector
  • Half-/Full-Duplex
  • Distance up to 15km
  • Includes Power Supply for standalone use
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 100 Mbps