D-Link DIS-M100G-SW 10/ 100/ 1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter

D-Link DIS-M100G-SW Industrial 100/ 1000Base-T to SFP Media Converter. Průmyslový převodník 100/ 1000Base-T na SFP převádí Ethernet metalické připojení na optická vlákna a umožňuje ultra-rychlé připojení na větší vzdálenosti. Vysoce odolná kovová konstrukce s krytím IP30 chrání media konvertor DIS-M10 ... více
Objednací kód: 51200036
Kód výrobce: DIS-M100G-SW
Výrobce: D-LINK
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 5 556 Kč
Cena s DPH: 6 722 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

D-Link DIS-M100G-SW Industrial 100/1000Base-T to SFP Media Converter. Průmyslový převodník 100/1000Base-T na SFP převádí Ethernet metalické připojení na optická vlákna a umožňuje ultra-rychlé připojení na větší vzdálenosti. Vysoce odolná kovová konstrukce s krytím IP30 chrání media konvertor DIS-M100G-SW před nepříznivými podmínkami prostředí. Provedení bez ventilátoru prodlužuje životnost převodníku a poskytuje schopnost pracovat v širokém průmyslovém teplotním rozmezí od -40°C do 70°C. Pro větší flexibilitu lze DIS-M100G-SW namontovat na DIN lištu nebo na pevnou zeď. DIS-M100G-SW s duální napájecí svorkovnicí 12V-48V DC umožňuje redundantní napájení, takže lze zajistit, že převodník bude fungovat nadále i v případě selhání primárního napájení.

Dosah metalických kroucených (twisted-pair) kabelů je omezený na 100m. Optická vlákna umožňují propoje na větší vzdálenosti, jsou odolná proti rušení a jsou připravena na přenos budoucích vyšších rychlostí. Pomocí konvertoru D-Link můžete převést Ethernet metalické připojení na mnohovidové (multi-mode, MM) nebo jednovidové (single-mode, SM) optické připojení, které může jít mnohem dále. Zvolte příslušný SFP transceiver podle vaší aplikace a dosáhněte do vzdálenosti od 550m až do 80km.

  • 1x 100/1000BASE-T port
  • 1x 100/1000 SFP port
  • Provozní teploty -40°C ~ 70°C
  • Certifikace: vibrace, rázy, volný pád
  • IP30 robustní kovový kryt
  • Montáž na DIN lištu, na zeď

Technické parametry

  • Porty: 1 x 100 / 1000BASE-T port, 1 x SFP port
  • Funkce portu: IEEE 802.3u pro 100BASE-TX a 100BASE-FX, IEEE 802.3ab pro 1000BASE-T, IEEE 802.3z pro 1000BASE-X, *IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab
  • Přepínací kapacita: 4 Gb / s
  • Max. rychlost přeposílání: 1 000 M: 2,976 Mpps
  • Příkon: Duální vstup svorkovnice 12 až 48 VDC
  • Spotřeba energie: 3,6 W
  • Ztráta tepla: 12,28 BTU / h
  • Hmotnost: 190 g
  • Rozměry: 26,1 x 70 x 95 mm
  • MTBF: > 25 let
  • Provozní teplota: -40 až 70 °C
  • Provozní vlhkost: 5% až 95% RV, nekondenzující

Odkaz na web výrobce: https://eu.dlink.com/cz/cs/products/dis-m100g-sw

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1
Počet SFP portů 1
POE Ne
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks