ESD Ghostbusters The Video Game Remastered

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch; Oblíbená a kritiky oceňovaná videohra Krotitelé duchů je zpět! Připojte se k týmu Krotitelů duchů, bojujte s příšerami,chytejte duchy, hledejte artefakty a užijte si ničení téměř všeho kolem sebe v této remasterované verzi dobrodruž ... více
Objednací kód: STE-0011773
Kód výrobce: 11773
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod. (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 181 Kč
Cena s DPH: 219 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Oblíbená a kritiky oceňovaná videohra Krotitelé duchů je zpět! Připojte se k týmu Krotitelů duchů, bojujte s příšerami,chytejte duchy, hledejte artefakty a užijte si ničení téměř všeho kolem sebe v této remasterované verzi dobrodružné hryz pohledu třetí osoby Ghostbusters: TheVideo Game.

Kampaň pro jednoho hráče vás provede příběhem plným tajemství a dobrodružství. Autentický zážitek nabízí hlasy a herní podobizny Billa Murrayho, Dana Aykroyda,Harolda Ramise a Ernieho Hudsona v originálním příběhu z pera autorů původních filmů - Dana Aykroyda a Harolda Ramise. Vyzkoušejte odvahu týmu v rozsáhlých soubojích s bossy.

Pomocí měřiče PKE můžete skenovat prostředí a artefakty a pomocí protonového balíčku chytat duchy všeho druhu. Kromě klasického režimu protonového proudu využijte i experimentální režimy střelby, abyste vyřešili hádanky prostředí a okořenili boj. Chtěli jste někdy hodit ducha dopasti pomocí slizového provázku? Teď užmůžete!

Připněte si svůj protonový balíček ještědnes a nezapomeňte: Nepřekračujte potoky!

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Nintendo Switch