ESD V-Rally 4

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch; Návrat legendární offroadové závodní hry! Užijte si extrémní zážitek a staňte seexpertem v náročné simulaci. Vrhněte se na výzvy v podobě rallye, rallycrossu, driftů, bugin i jízdy do kopcea vydejte se na velkolepou výpravu napří ... více
Objednací kód: STE-0011653
Kód výrobce: 11653
Výrobce: ESD GAMES
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod. (max. 1 ks)
Cena bez DPH: 146 Kč
Cena s DPH: 177 Kč
Porovnání Oblíbené

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Návrat legendární offroadové závodní hry! Užijte si extrémní zážitek a staňte seexpertem v náročné simulaci.

Vrhněte se na výzvy v podobě rallye, rallycrossu, driftů, bugin i jízdy do kopcea vydejte se na velkolepou výpravu napříč všemi kontinenty.

Ovládněte nebezpečné silnice, nehostinnépodmínky a prostředí, neustále se snažte o co nejvyšší rychlost a užijte si adrenalin, který vám zrychlí reflexy.

Za volantem těch nejlegendárnějších offroadových vozidel v každé kategorii vyjeďte na ty nejtěžší trasy v úchvatném okolí.

Přes 50 modelů aut, včetně nejslavnějších kousků na poli rallye a extrémních motorových sportů, které si můžete vyzkoušet, sbírat, vylepšovat, upravovat a především s nimi vynikat!

Hru vyvinulo studio Kylotonn Racing Games, které se specializuje na závodní simulátory. V-Rally 4 obsahuje veškeré nejnovější fyzikální a grafické vymoženosti KT Engine.

V-Rally 4 navíc obsahuje režim kariéry ainovativní online režim, který zcela přetvoří váš zážitek i postup hrou.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Nintendo Switch