E-book POCKETBOOK 743G InkPad 4 Stardust Silver, stříbrný

PocketBook InkPad 4: bestseller je zpátky s nejnovějším displejem a vestavěným reproduktorem Společnost PocketBook s potěšením oznamuje další čtečku elektronických knih v oblíbené produktové řadě „InkPad“. Nový model PocketBook InkPad 4 dostal 7,8palcový displej nejnovější generace E Ink Carta™ 120 ... více
Objednací kód: V7002175442
Kód výrobce: PB743G-U-WW
Výrobce: POCKETBOOK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 6 154 Kč
Cena s DPH: 7 446 Kč
Porovnání Oblíbené

PocketBook InkPad 4: bestseller je zpátky s nejnovějším displejem a vestavěným reproduktorem
Společnost PocketBook s potěšením oznamuje další čtečku elektronických knih v oblíbené produktové řadě „InkPad“. Nový model PocketBook InkPad 4 dostal 7,8palcový displej nejnovější generace E Ink Carta™ 1200, vestavěný reproduktor, Bluetooth® připojení a ochranu proti vodě třídy IPX8.

Stejně jako ostatní modely řady InkPad je také vybavena adaptivní funkcí SMARTlight, podporou audioknih a funkcí Text-to-Speech.

Díky novému modernímu designu je čtečka PocketBook InkPad 4 kompaktní, dokonale ergonomická a stylová. Nenápadný přední a zadní panel v černé barvě hezky kontrastuje s lemováním v měsíční stříbrné. Navzdory velkému displeje zařízení váží jen 265 g, takže můžete pohodlně odpočívat při čtení nebo si čtečku vzít na cesty.

Displej E Ink Carta™ 1200 je k očím ještě šetrnější
Čtečka PocketBook InkPad 4 dostala nejnovější 7,8palcový displej E Ink Carta™ 1200 s rozlišením 1404 × 1872 a 300 PPI. Díky této nové technologii má elektronická stránka o 15 % větší kontrast a doba reakce E Ink se zlepšila o úctyhodných 20 %.

Nová čtečka vyniká také velikostí obrazovky, která se maximálně blíží velikosti standardních tištěných knih. Je velmi praktická pro čtení jakéhokoli obsahu: od běžné beletrie až po odbornou literaturu, časopisy a dokonce i komiksy.

Změna tónu předního světla pomocí funkce SMARTlight
Zásluhou funkce SMARTlight si mohou uživatelé užívat čtení šetrného pro oči za jakýchkoli světelných podmínek. Adaptivní přední světlo umožňuje upravit kromě jasu obrazovky i teplotu barev. Uživatelé si mohou vybrat mezi teplým a studeným tónem. Měkké světlo SMARTlight umožňuje pohodlné čtení i za úplné tmy, přičemž displej čtečky je k očím stále stejně šetrný.

Vestavěný reproduktor, Text-to-Speech a další funkce zvuku
Čtečka PocketBook InkPad 4 podporuje 6 formátů zvuku a je vybavena vestavěným reproduktorem. Všem milovníkům audioknih poskytuje novou úroveň svobody, protože nyní mohou poslouchat jakýkoli zvukový soubor přímo na čtečce, bez nutnosti používat jiné zařízení. Díky Bluetooth připojení je možné čtečku PocketBook InkPad 4 spárovat s bezdrátovými sluchátky, reproduktory a dalšími audio systémy a užívat si poslech audioknih v libovolném formátu.

Za zmínku stojí také funkce Text-to-Speech, která ze čtečky činí opravdového vypravěče. Stačí dvě kliknutí a PocketBook InkPad 4 bude přirozeným hlasem přečítat jakoukoli knihu v jednom ze 26 dostupných jazyků. Jinými slovy mohou uživatelé rychle proměnit obyčejný text na skutečnou audioknihu.

Vodotěsnost třídy IPX8 a ochrana proti poškrabání
Čtečka PocketBook InkPad 4 je spolehlivě chráněna proti škodlivým účinkům vody v souladu s normou IPX8. To znamená, že vydrží ponoření do sladké vody v hloubce 2 metrů po dobu až 60 minut.

Obrazovka čtečky navíc dostala vylepšenou ochranu proti poškrabání, což je pro uživatele, kteří si ji rádi berou na cesty, skvělá zpráva. Vodotěsnost a další ochrana obrazovky čtenářům poskytuje větší pocit jistoty ohledně bezpečnosti zařízení a umožňuje jim užívat si oblíbenou knihu kdekoli.

Další funkce čtečky PocketBook InkPad 4:
Podpora 21 formátů knih a 4 formátů grafiky bez převodu
Podpora 6 formátů zvuku
Wi-Fi a cloudové služby – pro synchronizaci s dalšími zařízeními a pohodlnou správu knihovny
Vnitřní úložiště s kapacitou 32 GB – dost místa na shromáždění obrovské knihovny, která bude vždy po ruce
2 000mAh baterie – až jeden měsíc aktivního čtení bez dobíjení
Dvoujádrový procesor – pro plynulé otáčení stránek a rychlou činnost e-čtečky
Automatické otáčení obrazovky – automatická změny orientace obrazovky pro ještě větší pohodlí při čtení
Velký počet slovníků – 11 předinstalovaných jazykových kombinací a 42 kombinací dostupných pro stažení
Nízká hmotnost a kompaktní rozměry – hmotnost čtečky navzdory velkému displeji pouze 265 g, s rozměry 134 × 189,5 × 7,95 mm

-|CZ|SK|EN