Eizo EasyPIX4 - kit - kalibrační SW+sonda

Kolorimetr EIZO EX4 ve spojení s programem EIZO ColorNavigator automatizuje a zjednodušuje kalibraci monitorů. Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profi ... více
Objednací kód: 2083300909
Kód výrobce: EX4
Výrobce: EIZO
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 168 Kč
Cena s DPH: 3 833 Kč
Porovnání Oblíbené

Kolorimetr EIZO EX4 ve spojení s programem EIZO ColorNavigator automatizuje a zjednodušuje kalibraci monitorů.

Kalibrační senzor EX4 a program ColorNavigator měří barevné podání monitorů ColorEdge. Během hardwarové kalibrace se nejprve napravují barevné a jasové odchylky. Nakonec se sestaví profil, v němž se do počítače odešlou údaje o současném nastavení barev na monitoru.

Kolorimetr EX4

Pro trvale neměnnou reprodukci obrazu na grafickém monitoru doporučujeme pravidelně provádět hardwarovou kalibraci. U monitorů bez vestavěného senzoru je třeba používat vnější kalibrační senzor – například EX4. Ten umožní kalibračnímu programu ColorNavigator porovnat skutečný obraz na monitoru s obrazovými daty z počítače. Za tím účelem se kolorimetr EX4 připojí k monitoru EIZO ColorEdge přes rozhraní USB. ColorNavigator následně na monitoru promítne řadu různých barevných obrazců, jež EX4 naměří. Tím se zjistí, zda monitor reprodukuje barvy stále ještě správně, nebo zda se působením stárnutí či jiných vlivů jejich podání změnilo. Pokud je nutné reprodukci obrazu doladit, samočinně a bezeztrátově se upraví převodní tabulky LUT přímo v monitoru ColorEdge. Pak se vytvoří nový barevný profil, v němž se nové nastavení monitoru předá operačnímu systému a tím i programům využívajícím správu barev.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Konektor USB Ano
Barva Bílá