Fitbit Inspire HR - White/ Black

Získejte nové návyky s pomocí náramku Fitbit Inspire HR, nepřetržitého monitorování srdečního tepu, přehledu o kaloriích a povzbuzujících zpráv, které vám pomohou dosáhnout vaše cíle. HLAVNÍ PŘEDNOSTI: •vylepšené monitorování srdečního tepu 24/ 7, •pokročilé monitorování spánku a aktivity, •až, ... více
Objednací kód: 958FB297
Kód výrobce: FB413BKWT
Výrobce: FITBIT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 2 141 Kč
Cena s DPH: 2 590 Kč
Porovnání Oblíbené

Získejte nové návyky s pomocí náramku Fitbit Inspire HR, nepřetržitého monitorování srdečního tepu, přehledu o kaloriích a povzbuzujících zpráv, které vám pomohou dosáhnout vaše cíle.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

  • vylepšené monitorování srdečního tepu 24/7
  • pokročilé monitorování spánku a aktivity
  • až 5denní výdrž baterie
  • voděodolnost až do hloubky 50 m
  • je kompatibilní s více než 200 zařízeními s operačními systémy Android, iOS a Windows 10.

PÁR NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH FUNKCÍ:

MONITORING SRDEČNÍHO TEPU 24/7
Nepřetržitý monitoring srdečního tepu vám pomáhá maximalizovat efektivitu vašeho cvičení, prohlížet rozpětí tepové frekvence,fáze spánku a lépe monitorovat spálené kalorie. Rozpoznejte své frekvence spalování tuků, kardio tréninku či vrcholové námahy, cvičte s tím správným nasazením a zaznamenejte svůj klidový tep.

FÁZE SPÁNKU
Díky náramku Inspire HR a naší aplikaci se dozvíte, jak dlouho se nacházíte ve fázích lehkého, hlubokého a REM spánku a získáte informace, díky kterým zlepšíte jeho kvalitu. Porozumějte svému odpočinku a zlepšete jej pomocí automatického monitorování spánku a tichých budíků na vašem zápěstí, pomocí připomenutí, že máte jít spát a užitečných tipů v aplikaci.

AUTOMATICKÉ ROZPOZNÁNÍ CVIČENÍ
Náramek Inspire HR dokáže pomocí technologie SmartTrack automaticky rozpoznat aktivity jako je chůze, běh, plavání, jízda na kole a další, a zaznamenat je v aplikaci Fitbit.

VODĚODOLNOST AŽ DO HLOUBKY 50 M A MONITOROVÁNÍ PLAVÁNÍ
Náramek Inspire HR je voděodolný, proto si jej můžete vzít do sprchy, bazénu a podobně. Navíc automaticky monitoruje, jak dlouho plavete.

AŽ 5DENNÍ VÝDRŽ BATERIE
Díky až pětidenní výdrži baterie vám bude Fitbit Inspire HR dodávat inspiraci po celý den. Liší se v závislosti na použití a dalších faktorech.

VÍCE NEŽ PATNÁCT REŽIMŮ CVIČENÍ ZALOŽENÝCH NA CÍLECH
Vyberte si z možností kolo, běh a jóga a nastavte si cíle pro spálené kalorie, vzdálenosti nebo čas. Tak obdržíte oznámení ihned po dosažení svého cíle.

OZNÁMENÍ
Buďte neustále v kontaktu a dostávejte upozornění o novinkách z aplikací pro sociální sítě, hovorech, zprávách nebo upozornění z kalendáře vždy, když je váš telefon v dosahu.

HLAVNÍ STRÁNKA DISPLEJE
Snadno ovladatelná hlavní stránka, kterou máte vždy doslova po ruce, slouží k monitorování kroků a spálených kalorií a povzbuzuje vás k aktivitě, příjmu tekutin a podobně.

Kompatibilní
https://help.fitbit.com/articles/en_US/Help_article/2315

Odkaz na stránky výrobce
https://www.fitbit.com/inspire

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Modelová řada Fitbit Inspire HR
Měření tepové frekvence Měření TF ze zápěstí
Kompatibilní OS Android + iOS + Windows
Vodotěsnost 50 m (5 ATM)
Určení Unisex
Typ displeje OLED
Barva těla Černá
Barva řemínku Bílá
Typ řemínku Elegantní
Výdrž baterie(běžné používání) AŽ 5 DENNÍ VÝDRŽ
Sport a zdraví kompatibilní Ano