JPL Element-X500 BIN/ Stereo/ DECT/ Bezdrát/ MS/ Stand/ Černá-stříbrná

JPL X500 BIN Headband je spona na obě uši, po zasunutí modulu X500 Boom do spony vznikne profesionální a pohodlná dvouušní náhlavní souprava. Při propojení obou zařízení se zaktivuje i druhé sluchátko a uživatel není rušen okolím. Náušníky jsou vyrobeny z měkké koženky, která nezpůsobuje otlaky na u ... více
Objednací kód: 55460193
Kód výrobce: X500 BIN Headband
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 208 Kč
Cena s DPH: 1 462 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

JPL X500 BIN Headband je spona na obě uši, po zasunutí modulu X500 Boom do spony vznikne profesionální a pohodlná dvouušní náhlavní souprava. Při propojení obou zařízení se zaktivuje i druhé sluchátko a uživatel není rušen okolím. Náušníky jsou vyrobeny z měkké koženky, která nezpůsobuje otlaky na uších. Náhlavní souprava je uzpůsobena pro co největší uživatelský komfort. Sponu lze velmi snadno upravit dle velikosti hlavy uživatele.

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost. JPL X500 lze kupovat po modulech, koupíte si jen to, co potřebujete.

V hlavním modulu JPL X500 získáte to nejdůležitější. DECT X500 základnu, kvalitní širokopásmový reproduktor s mikrofonem potlačujícím okolní hluk X500 Boom a pohodlnou sponu přes hlavu na jedno ucho. Tento modul je určen pro připojení ke stolním telefonům, uživatel se může vzdálit od telefonu a základny do vzdálenosti až 100 m.

X500 Boom sluchátko s mikrofonem lze jednoduše odpojit od spony přes hlavu. Každý operátor tak může mít svou sponu, kterou si na konci směny odpojí a schová si ji. X500 Boom může zůstat položený na základně a nabíjet se. X500 Boom lze nabíjet i mimo základnu přes micro USB konektor. Na X500 Boom se nachází tlačítko pro vyzvednutí hovoru, ovladač hlasitosti hovoru a vypnutí mikrofonu. K jedné základně lze připárovat až 5 X500 Boom sluchátek s mikrofonem.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení JPL Element-X500 BIN
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Kancelářská
Možnost stojánku Ano
Barva Černá-stříbrná
Konektivita
True Wireless Ano
Typ drátového připojení Není
Drátová sluchátka Ne
Typ bezdrátového připojení DECT
Bezdrátové sluchátka Ano
Výkon
Prostorový zvuk (sluchátka) 2.0 (stereo)
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Ostatní
Certifikace MS Ano