Lightning to USB 3 Camera Adapter

Lightning/ USB 3 adaptérem fotoaparátu do iPadu Pro snadno přenesete fotky a videa z digitálního fotoaparátu. iPad Pro po připojení Lightning/ USB 3 adaptéru fotoaparátu automaticky otevře aplikaci Fotky. V té si můžete vybrat, které fotky a videa chcete importovat, a ona je pak uspořádá do alb. Kd ... více
Objednací kód: 1319982-MK0W2
Kód výrobce: MK0W2ZM/A
Výrobce: APPLE
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 986 Kč
Cena s DPH: 1 192 Kč
Porovnání Oblíbené

Lightning/USB 3 adaptérem fotoaparátu do iPadu Pro snadno přenesete fotky a videa z digitálního fotoaparátu. iPad Pro po připojení Lightning/USB 3 adaptéru fotoaparátu automaticky otevře aplikaci Fotky. V té si můžete vybrat, které fotky a videa chcete importovat, a ona je pak uspořádá do alb.

Když k Lightning/USB 3 adaptéru fotoaparátu připojíte USB napájecí adaptér, rozšíříte možnosti a všestrannost iPadu Pro. Pak k němu můžete připojit USB periferie jako rozbočovače, ethernetové adaptéry, zvuková a MIDI rozhraní nebo čtečky karet CompactFlash, SD nebo microSD.

Lightning/USB 3 adaptér fotoaparátu podporuje standardní formáty fotek jako JPEG a RAW a také formáty videa ve standardním a vysokém rozlišení jako H.264 a MPEG-4. 12,9palcový iPad Pro přenáší data rychlostí USB 3, zatímco 9,7palcový iPad Pro používá USB 2.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Redukce
Přesná délka (m) 0
Barva Modrá
Apple Lightning (M) 1
Apple kompatibilní Ano