Mouse Bungee GENESIS VANAD 200

MAXIMÁLNÍ KONTROLA; Mouse Bungee Genesis Vanad 200 je malé zařízení, které poddržuje kabel myši, čímž zvyšuje její kontrolu a rychlost pohybů během virtuálních bitev. Flexibilní rameno z měkké gumy umožňuje hráči svobodně pohybovat myší a plní také roli organizéru, což pomáhá udržet pořádek m ... více
Objednací kód: 231000003598
Kód výrobce: NBU-1442
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 192 Kč
Cena s DPH: 232 Kč
Porovnání Oblíbené

MAXIMÁLNÍ KONTROLA
Mouse Bungee Genesis Vanad 200 je malé zařízení, které poddržuje kabel myši, čímž zvyšuje její kontrolu a rychlost pohybů během virtuálních bitev. Flexibilní rameno z měkké gumy umožňuje hráči svobodně pohybovat myší a plní také roli organizéru, což pomáhá udržet pořádek mezi množstvím zamotaných kabelů. Gumové svorky na rameni se přizpůsobí jakékoliv tloušťce kabelu.

RYCHLEJŠÍ REAKCE A PLYNULÝ POHYB
Genesis Vanad 200 výrazně zlepšuje pohodlí hry, protože eliminuje tření kabelu o stůl a snižuje hmotnost myši poddržaním kabelu, což výrazně zvyšuje reakční odezvu hráče, zrychlení myši a plynulost pohybů, díky čemuž budeme mít převahu nad soupeři. Další výhodou Vanad 200 je herní vzhled, které bude jistě zajímavým doplňkem na stole zaníceného hráče.

STABILNÍ KONSTRUKCE
Důležitou vlastností u produktů typu Mouse Bungee je jejich stabilní konstrukce, Vanad 200 je vybaven třemi gumovými protiskluzovými nožičkami, které ho udrží na svém místě i při náhlém pohybu myši.

VLASTNOSTI
- ohebné rameno z měkké gumy
- protiskluzové gumové nožičky
- zlepšuje svobodu pohybů myši
- zvyšuje rychlost myši
- plní roli organizéru kabelu myši
- stabilní konstrukce
- herní vzhled
- malé rozměry 127x127x97 mm

-|CZ|SK|EN