Náhlavní sluchátka Audictus Winner, bezdrátové BT 4.2 + kabel, černé

Náhlavní sluchátka Audictus Winner byly vyladěny hudebními odborníky tak, aby poskytovaly ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů, díky čemuž budete slyšet více, než u standardních sluchátkách. DOSÁHNI VRCHOLU HUDEBNÍHO SVĚTA; Je čas dobít ten nejvyšší vrchol hudebního světa. Bezd ... více
Objednací kód: 216649812
Kód výrobce: ABH-1265
Výrobce: AUDICTUS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Náhlavní sluchátka Audictus Winner byly vyladěny hudebními odborníky tak, aby poskytovaly ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů, díky čemuž budete slyšet více, než u standardních sluchátkách.

DOSÁHNI VRCHOLU HUDEBNÍHO SVĚTA
Je čas dobít ten nejvyšší vrchol hudebního světa. Bezdrátová sluchátka Audictus Winner díky nejmodernějšímu bezdrátovému připojení Bluetooth 4.2 a kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm umožňují přehrávat celý rozsah tónů s extrémní důkladností, což přináší mimořádně čistý a kvalitní zvuk bez nutnosti použití kabelu. Měkké polstrování náušníků z paměťové pěny účinně tlumí vnější šumy, což poskytuje kvalitní zvuk bez rušivých šumů ať jste kdekoli.

ÚPLNÁ SVOBODA
Bez ohledu na to, zda trénuješ v posilovně, nebo posloucháš hudbu v parku, ti sluchátka Audictus Winner poskytují bezdrátovou volnost až 10 hodin na jednom nabití baterie. Vybila se ti baterie, nebo preferuješ kabelové připojení? To není žádný problém, sluchátka Winner obsahují funkci 2v1 což znamená, že je můžeš používat přes Bluetooth připojení, nebo pomocí přibaleného kabelu jack, který lze jednoduše připojit k sluchátkům. Díky kabelovému připojení lze tyto sluchátka používat i z zařízením, které neobsahuje bezdrátové připojení Bluetooth.

POHODLNÉ V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH
Náhlavní sluchátka Winner nabízejí celou řadu vlastností, které tě budou hýčkat během každodenního používání. Sluchátka jsou vybavena mimořádně měkkým polstrováním náušníků z paměťové pěny a hlavového mostu, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

ODOLNÁ KONSTRUKCE
Sluchátka Winner jsou vybaveny odolnou konstrukcí, kterou zpevňuje kovové jádro hlavového mostu. Odnímatelný kabel je další praktickou vlastností, protože nejen šetří baterii, ale v případě poškození si ho jednoduše můžete vyměnit za jiný. Navíc v balení naleznete praktické cestovní textilní pytlík, který chrání sluchátka před poškozením.

VLASTNOSTI
- nejvyšší kvalita zvuku v plném rozsahu tónů
- funkce 2v1 - bezdrátové připojení BT 4.2, nebo pomocí kabelu
- výkonné 40mm měniče
- extra měkké polstrování náušníků z paměťové pěny
- odolná konstrukce s kovovým jádrem hlavového mostu
- vestavěný mikrofon na kabelu
- odnímatelný kabel o délce 120 cm
- praktický cestovní pytlík

SPECIFIKACE
Typ sluchátek: náhlavní
Komunikace: bezdrátová BT 4.2 + drátová
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 40 mm
Citlivost sluchátek: 105 dB
Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano (integrovaný na kabelu)
Konektor: 1x 3,5 mm jack
Délka kabelu: 120 cm
Hmotnost: 218g
Ovládání hlasitosti: Ano (na mušli)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Odnímatelný kabel Ano
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Bezdrátové sluchátka Ano
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 Hz
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Napájecí konektor micro USB
Barva Černá