Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR, až 40km

PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR až na 40km, používá pro přenos nekomprimovaného obrazu optické vlákno s konektory LC, pomocí optických switchů je možno obraz zobrazit na mnoho obrazovek a na velkou vzdálenost v nejvyšší kvalitě bez komprimace a zpoždění. Optický extender patří ke ... více
Objednací kód: .K-KHEXT400-2
Kód výrobce: khext400-2
Výrobce: ATEN
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 10 851 Kč
Cena s DPH: 13 129 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR až na 40km, používá pro přenos nekomprimovaného obrazu optické vlákno s konektory LC, pomocí optických switchů je možno obraz zobrazit na mnoho obrazovek a na velkou vzdálenost v nejvyšší kvalitě bez komprimace a zpoždění. Optický extender patří ke špičce v HDMI extenderech.

Přenášejte obrazové a zvukové signály HDMI na vzdálenost až 40 km pomocí optických kabelů. Kromě toho můžete přenášet signály dálkového ovládání IR do zdrojového zařízení. Zdrojové zařízení tak můžete ovládat z přijímače. Pomocí tohoto vysoce výkonného video systému můžete napájet mnoho přijímačů na velikou vzdálenost pomocí optického přepínače. Tato sada se skládá z modulu vysílače a přijímače a je zvláště vhodná pro přenos signálů HDMI na velké vzdálenosti. Ideální pro spojení mezi budovami nebo velkými průmyslovými komplexy.

- Extender umožňuje propojení jeden na jeden nebo za pomoci optického switche zapojení jeden na mnoho přijímačů nebo dokaskády.
- Sestava se skládá z vysílače, přijímače, dvou SFP+ optických modulů, dvou napájecích zdrojů a kabelů pro IR ovládání.
- Žádné zkreslení a nulové zpoždění - obraz je přenášen v nekompresované podobě.
- Optické konektory LC (SFP+ optické moduly v sadě).
- Součástí setu jsou dva špičkové SFP+ moduly pro připojení LC optického kabelu
- Optické vlákno: LC Singlemode 09/125 µ, Simplex.
- Vlnová délka: 1270/1330nm
- Připojení HDMI: Typ A, zásuvka
- Zapojení jeden na jeden, jeden na mnoho nebo do kaskády
- Přenosová vzdálenost: až 40 km
- HDMI rozlišení obrazu: 4K při 25/30/50/60Hz, 1080p při 50/60 Hz,1080i při 50/60Hz, 720p při 50/60 Hz a další
- Verze HDMI: 2.0
- Podporuje HDR10
- Podporuje HDCP
- Podporuje HDMI ARC , eARC
- Umožňuje přenos RS232 signálů
- Přijímače jsou vybaveny S/PDIF výstupním audio portem
- Tři LED indikátory funkcí
- Vzdálený přenos IR signálu: 20 - 60 kHz
- Odolný proti přepětí, industriální design
- Provozní teplota: -20 až +60 ° C
- Provozní vlhkost: 0-90% (nekondenzující)
- Provozní napětí: 5 V / DC / 2 A
- Rozměry: D 123 x Š 115 x V 30 mm
- Váha: TX:420g, RX420g
- Materiál: hliníkový kryt
- Černá barva

Obsah balení
1x modul vysílače
1x přijímací modul
2x SFP+ optické moduly v sadě
2x IR propojovací kabely
2x napájecí zdroje
1x Manuál

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Obsahuje switch Ano
Optika Ano