PS4 - Call of Duty: Black Ops Cold War

Kultovní série Black Ops je zpět s Call of Duty: Black Ops Cold War. Vítejte v Call of Duty: Black Ops Cold War - přímé pokračování původního a fanoušky oblíbeného Call of Duty: Black Ops. Kampaň; Studená válka Black Ops přenese fanoušky do hlubin nestabilní geopolitické bitvy studené válk ... více
Objednací kód: 92169983
Kód výrobce: 5030917291821
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 1 470 Kč
Cena s DPH: 1 779 Kč
Porovnání Oblíbené

Kultovní série Black Ops je zpět s Call of Duty: Black Ops Cold War. Vítejte v Call of Duty: Black Ops Cold War - přímé pokračování původního a fanoušky oblíbeného Call of Duty: Black Ops.

Kampaň
Studená válka Black Ops přenese fanoušky do hlubin nestabilní geopolitické bitvy studené války na počátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani pro jednoho hráče, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a tvrdým pravdám, zatímco budou bojovat po celém světě v ikonických lokalitách, jako je Východní Berlín, Vietnam, Turecko, sovětská centrála KGB a více.

Multiplayer
Přineste arzenál zbraní a vybavení studené války do nové generace hry pro více hráčů ve hře Call of Duty: Black Ops Cold War. Zapojte se do operací jako elitní pracovník využívající nejmodernější nástroje napříč různými zážitky od malých šarvátek až po válku poháněnou všemi vozidly.

Zombie
Odhalte temné experimenty ze studené války, které rozpoutají novou hrozbu zombie, se kterými se setkáte v intenzivní kooperativní hře s přáteli.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Datum vydání hry 13.11.2020
Herní provedení Ano