PS4 - Sackboy A Big Adventure

Datum vydání: 12.11.2020 Vezměte Sackboye na epické 3D platformové dobrodružství se svými přáteli. Kultovní hrdina PlayStation® Sackboy se vrhne zpět do dechberoucí akce s obrovským, zábavným a zběsilým 3D multiplayerovým dobrodružstvím. Podlý Vex (téměř mýtická bytost zrozená z chaosu a strac ... více
Objednací kód: 92143144
Kód výrobce: PS719823223
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 1 528 Kč
Cena s DPH: 1 849 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 12.11.2020

Vezměte Sackboye na epické 3D platformové dobrodružství se svými přáteli. Kultovní hrdina PlayStation® Sackboy se vrhne zpět do dechberoucí akce s obrovským, zábavným a zběsilým 3D multiplayerovým dobrodružstvím.

Podlý Vex (téměř mýtická bytost zrozená z chaosu a strachu) unese Sackboyovy přátele a donutí je postavit jeho Topsy Turver. Toto nejsmrtelnější ďábelské zařízení promění Craftworld z fantastické země čisté fantazie a nevinných snů na vyprahlou, neplodnou zemi nočních můr.

Legenda ale vypráví o proroctví z hloubi starověkého řádu Pletených rytířů, legendárních ochránců Craftworld. Pouze pro odvážné a nebojácné. Vydejte se sami nebo se svými nejodvážnějšími přáteli na smršť napříč zasněženými horami, džunglemi, nejmokřejšími podmořskými říšemi a nejhlubšími vesmírnými koloniemi.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry české titulky
Datum vydání hry 12.11.2020
Herní provedení Ano