PS4 - The Last of Us Part II - 19.6.2020

Pět let po nebezpečné cestě napříč nákazou stiženými Spojenými státy se Ellie a Joel usadili ve městě Jackson ve státě Wyoming. Žijí zde v relativním bezpečí v komunitě přeživších, navzdory hrozbám od nakažených a dalších přeživších, nacházejících se v bezvýchodné situaci, kteří jsou pro přežití sch ... více
Objednací kód: 92143128
Kód výrobce: PS719331001
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 1 528 Kč
Cena s DPH: 1 849 Kč
Porovnání Oblíbené

Pět let po nebezpečné cestě napříč nákazou stiženými Spojenými státy se Ellie a Joel usadili ve městě Jackson ve státě Wyoming. Žijí zde v relativním bezpečí v komunitě přeživších, navzdory hrozbám od nakažených a dalších přeživších, nacházejících se v bezvýchodné situaci, kteří jsou pro přežití schopni udělat cokoliv.

  • Komplexní, emocionální příběh

Staň se svědkem eskalujícího konfliktu, zrozeného z výpravy za pomstou.

  • Nádherný, ale nebezpečný svět

Fluidní pohyb, dynamický stealth systém a survival prvky se ti v chorobou stiženém světě budou hodit.

  • Strašliví nepřátelé

Staří známí z prvního dílu, ale i zcela nové mutace. Povede se ti přežít hrozbu od hrůzu nahánějících stvoření?

  • Na výpravě za spravedlností

Když dojde k násilné události, vydá se Ellie na výpravu za spravedlností a pomstou. Zatímco loví ty, co jsou za narušení míru zodpovědní, musí se vyrovnat s devastujícími emocionálními a fyzickými následky svých činů.

  • Potkávej se s ostatními

Kromě hor a lesů kolem města Jackson si užiješ v akci i v ruinách města Seattle. Zde se setkáš s novými skupinkami přeživších, zatím neznámým prostředím plným nástrah a evolucí změněnými nakaženými. Právě tvé činy a vztahy s ostatními určí tvůj další osud.

Herní obsah:

Komplexní a emocionální příběh - Ponoř se do emocionálního příběhu plného násilí, strachu, ale i lásky a naděje. Koncepty dobra, zla, hrdinství a zlodušství budou v rámci příběhu rozebrány.

Hratelnost plná napětí - Plíživý styl hraní a vylepšený boj na blízko a na dálku. Budeš si muset vybrat, jestli se pokusíš vyhnout se konfrontaci, nebo se naplno ponoříš do akce.

Úžasný, ale nebezpečný svět - Od poklidných hor a přerostlých lesů až po ruiny Seattlu. Objevuj nové skupinky přeživších a pokus se přežít navzdory strašně zmutovaným bytostem, které kdysi bývaly lidmi.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 21.2.2020
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne