Sony sport WI-SP510, bílá

Navržena pro aktivní životní styl. Trénink či cvičení se sluchátky WI-SP510 si nemusíte odpustit ani v hustém dešti. Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX51 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot - a po skončení je můžete dokonce umýt. Maximalizujte svůj výkon s funkcí EXTRA BAS ... více
Objednací kód: 9896763525
Kód výrobce: WISP510W.CE7
Výrobce: SONY
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Navržena pro aktivní životní styl.
Trénink či cvičení se sluchátky WI-SP510 si nemusíte odpustit ani v hustém dešti. Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX51 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot - a po skončení je můžete dokonce umýt.

Maximalizujte svůj výkon s funkcí EXTRA BASS™2
Zdůrazněte basové rytmy a posilte i svůj výkon. S funkcí EXTRA BASS dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.

Celodenní pohodlí a praktičnost
Měkká a ohebná páska na krk je tvarovaná tak, aby umožnila pohodlné celodenní nošení. Každé sluchátko má vestavěný magnet pro přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů, takže vám nebudou překážet, až skončíte s poslechem.

Snadné ovládání pomocí tlačítek
Pomocí tlačítek na sluchátkách WI-SP510 můžete nejen spustit nebo zastavovat přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost - nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Do uší
Účel Sportovní
True Wireless Ne
Odnímatelný kabel Ne
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Hmotnost [g] 30
Mikrofon Ano
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Bezdrátové sluchátka Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 16h a více
Barva Bílá