Thrustmaster volant Sparco P310 competition wheel

Thrustmaster TM COMPETITION Sparco P310; Vlétněte do akce naplno. Pro všechny milovníky akčních závodních her vytvořila společnost Thrustmaster sportovní volant Thrustmaster TM COMPETITION Sparco P310, který je věrnou replikou volantu P310. Je vyrobený v měřítku 1 : 1 a obsahuje prémiové materiály v ... více
Objednací kód: 958TM5172
Kód výrobce: 4060086
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 5 001 Kč
Cena s DPH: 6 051 Kč
Porovnání Oblíbené

Thrustmaster TM COMPETITION Sparco P310
Vlétněte do akce naplno. Pro všechny milovníky akčních závodních her vytvořila společnost Thrustmaster sportovní volant Thrustmaster TM COMPETITION Sparco P310, který je věrnou replikou volantu P310. Je vyrobený v měřítku 1 : 1 a obsahuje prémiové materiály včetně černého semišového potahu a držáku tlačítek v karbonovém stylu. Kdykoliv na něj položíte ruce, rázem si budete připadat, jako byste se ocitli v závodním automobilu, a vaše tělo zaplaví vlna adrenalinu.

Pro počítač i herní konzole
Na volantu najdete celkem devět akčních tlačítek, D-pad s tlačítkem a dvě velké připevněné řadicí páky s výškou 13 cm. Všechny dotykové spínače jsou mimořádně odolné a testované na životnost více než půl milionu sepnutí. Volant najde široké využití v každé domácnosti. Skvěle si totiž rozumí jak s počítačem, tak s herními konzolemi PlayStation 4 a Xbox One. Vyberte si svou vlastní hru, připojte volant k ekosystému Thrustmaster a šlápněte na plyn. P310 vám pomůže řezat ostré zatáčky při vysokých rychlostech tak snadno a plynule, že se vám ani čelo neorosí potem.

Kompatibilní ekosystémy Thrustmaster
T500 RS
T300 RS Servo Base
T300 RS, T300 GT Edition
T300 Ferrari GTE
T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition
TX Racing Wheel Servo Base
TX Racing Wheel
TX Racing Wheel Leather Edition
TS-XW RACER
TS-PC RACER
T-GT

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Platforma PC / PS4 / Xbox One
Typ zařízení Volant
Počet tlačítek 9x
Barva Černá
Hmotnost [g] 1 375
Herní provedení Ano