Turris Shield

Turris Shield; Vždy aktuální hardwarový firewall; Hardwarový firewall Turris, Marvell Armada 3720 1 GHz dual core, 1× GWAN port (RJ-45), 4× GLAN port (RJ-45), RAM 512 MB DDR3 Turris Shield je zařízení, které díky unikátnímu firewallu ochrání celou vaši lokální síť před škodlivým provoz ... více
Objednací kód: 5028999321
Kód výrobce: FTRS-SSHL05
Výrobce: TURRIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Turris Shield

Vždy aktuální hardwarový firewall

Hardwarový firewall Turris, Marvell Armada 3720 1 GHz dual core, 1× GWAN port (RJ-45), 4× GLAN port (RJ-45), RAM 512 MB DDR3

Turris Shield je zařízení, které díky unikátnímu firewallu ochrání celou vaši lokální síť před škodlivým provozem z internetu. Připojuje se klasickým ethernetovým kabelem mezi modem a router.

Turris Shield je určený pro uživatele, kteří hledají zařízení se snadným nastavením, bez nutnosti složitější konfigurace.

Oproti ostatním modelům z rodiny Turris neobsahuje Shield OpenWrt rozhraní LuCI.
Rozhraní reForis u Turris Shield je optimalizováno pro maximální jednoduchost.

Pokud vyžadujete detailním nastavení veškerých parametrů a možnosti
přizpůsobit si zařízení přesně vašim představám, doporučujeme se zaměřit na zařízení Turris Omnia nebo Turris MOX.

Bezpečnost
Proč je Turris Shield bezpečnější než jiné firewally?
Centrála Turris čerpá data z tisíců sond připojených k internetu po celém světě. Provoz je automaticky analyzován a v případě odhalení útoku je vytvořena aktualizace firewallu a odeslána na všechna zařízení Turris Shield.
Analýza provozu probíhá nonstop, aktualizace je vytvořena během pár sekund a vy jste tak chráněni například i proti čerstvě objevenému útočníkovi z jiného kontinentu. Ochráníte tím nejenom váš počítač, ale i všechna další zařízení připojená k síti – telefony, tablety, smart TV, herní konzole, kamery, tiskárny,...

Víte, že…?

  • 3000 útoků měsíčně je v průměru vedeno na každý router/server
  • 50 aktualizací denně v průměru obdrží každý Turris Shield
  • 2 sekundy stačí Turrisu na odhalení útoku a zaslání aktualizace

Snadná konfigurace
Turris Shield lze jednoduše konfigurovat pomocí uživatelsky přívětivého webového rozhraní. Potřebná nastavení tak zvládne každý.

Nepostradatelná VPN
Turris Shield umí plnit také roli VPN klienta a VPN serveru. Jaké to přináší výhody?

  • Anonymita a zabezpečení – S šifrovaným připojením se všechna zařízení připojená do vaší sítě pohybují na internetu s vyšší anonymitou a bezpečností. Poskytovatel internetového připojení vás nebude moci sledovat a zkomplikujete tím i cílení reklamy.
  • Připojení odkudkoliv – Ke svému VPN serveru se můžete připojit i z veřejné nedůvěryhodné Wi-Fi například v kavárnách, které bývají rájem hackerů.
  • Žádná diskriminace – Díky VPN je možné prohlížet i ty webové stránky, které jinak návštěvníky diskriminují na základě polohy zařízení.
  • Přihlášení jen jednou – Nemusíte pokaždé myslet na přihlašování k VPN. Nastavíte ho automaticky jednou provždy a pro všechna potřebná zařízení.
  • Ochrana firemních dat – Funkce VPN klienta umožňuje firmám zabezpečit citlivá data i v případech, kdy jejich zaměstnanci pracují z domova. Administrátor na zařízení snadno přednastaví připojení do firemní sítě a zaměstnanec doma Turris Shield jen spustí.
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Provedení switche Desktop
Fanless switch Ano
Obsahuje switch Ano
Optika Ne
Management Smart switch
Rozhraní karty USB
Počet LAN portů 4
POE Ne
Rychlost
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Konektivita
Počet WAN portů 1