Watch Acc/ 40/ Pride Edition Nike Sport Loop

40mm provlékací sportovní řemínek Nike Pride Edition; Řemínek na zápěstí s obvodem 130–190 mm. Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike Pride Edition je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními duhovými vlákny. Inspirace vlajkou Pride je nepřehlédnutelná – třeba když řem ... více
Objednací kód: 135561-MJWN3SK
Kód výrobce: MJWN3ZM/A
Výrobce: APPLE
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 020 Kč
Cena s DPH: 1 234 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

40mm provlékací sportovní řemínek Nike Pride Edition

Řemínek na zápěstí s obvodem 130–190 mm.

Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike Pride Edition je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními duhovými vlákny. Inspirace vlajkou Pride je nepřehlédnutelná – třeba když řemínek krásně září na světle. Řemínek má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádějí vlhkost. A odolné příchytky na rubové straně pevně drží.

Apple hrdě podporuje organizace, které prosazují pozitivní změny pro LGBTQ lidi. Například Encircle, Equality North Carolina, Gender Spectrum, GLSEN, Human Rights Campaign, PFLAG, National Center for Transgender Equality, SMYAL nebo The Trevor Project ve Spojených státech a mezinárodní organizaci ILGA World.

Materiál: Tkaný nylon

Kompatibilita:

Modely Apple Watch
38mm
40mm

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ řemínku Sportovní
Materiál řemínku Tkaný nylon
Vyměnitelný náramek Ano