XOne/ XSX - Sonic Origins Plus Limited Edition

Datum vydání: 23.06.2023 LEGENDÁRNÍ SONIC V NOVÉM POJETÍ; Připravte se na klasické hry Sonic the Hedgehog™ jako nikdy předtím! Sonic Origins je zcela nová kolekce několika her, která znovu představuje oblíbené 2D Sonic tituly, které byly původně vydány na platformě SEGA Genesis - So ... více
Objednací kód: 9211098772
Kód výrobce: 5055277050611
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 776 Kč
Cena s DPH: 939 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 23.06.2023

LEGENDÁRNÍ SONIC V NOVÉM POJETÍ
Připravte se na klasické hry Sonic the Hedgehog™ jako nikdy předtím! Sonic Origins je zcela nová kolekce několika her, která znovu představuje oblíbené 2D Sonic tituly, které byly původně vydány na platformě SEGA Genesis - Sonic The Hedgehog 1, 2, Sonic 3 & Knuckles a Sonic CD, digitálně remasterované pro platformy současné generace. Sonic Origins, vyvinutý společností SEGA® přináší legendární nonstop akci Sonic, kterou najdete v původních hrách, a zároveň přináší nový nádech díky remasterovanému vizuálnímu zpracování, přidaným funkcím, novému obsahu a režimům a dalším prvkům.

KLASIKA V NOVÉM KABÁTĚ
Dodejte Sonic Origins sílu díky zcela novým úvodním a závěrečným animacím pro každý titul! Od ikonické zóny Zeleného kopce až po zrádného robota Death Egg se budete řítit po paměti, abyste zmařili zlověstné plány Doktora Robotnika ve vybroušeném vysokém rozlišení! A až budete připraveni na výzvu, jaká tu ještě nebyla, zapněte odemykatelný herní režim Mirror Mode!

KLASICKÉ A VÝROČNÍ REŽIMY
V režimu Classic Mode zažijete sbírku několika starších her se Sonicem v jejich retro podobě. Tento režim obsahuje původní herní prezentaci a bude se hrát v klasickém stylu jediného života a Game Over. Chcete-li vyzkoušet něco nového, skočte do režimu Anniversary Mode s celoobrazovkovým zobrazením a nekonečným počtem životů, abyste si mohli užít zábavu i bez game overů.

NOVĚ ODEMYKATELNÉ:
MISE, MINCE A MUZEUM
Vyzkoušejte své schopnosti a získávejte mince v soutěžích o různé mise v průběhu her. Hráči mohou za mince odemknout nový obsah z trezoru, vyzkoušet speciální etapu a další.

NOVÉ HRATELNÉ POSTAVY
Amy je nyní hratelná ve hrách Sonic the Hedgehog 1, 2, Sonic 3 & Knuckles a Sonic CD! Knuckles je také hratelný ve hře Sonic CD!

TITULY HERNÍHO VYBAVENÍ
Zahrajte si 12 klasických titulů Sonic Game Gear na moderních platformách, včetně hitů jako Sonic Drift 2, Sonic & Tails 2 a Tails Adventure!

BALÍČEK VŠE V JEDNOM
Sonic Origins Plus obsahuje veškerý dříve vydaný přídavný obsah: Extrémní mise, zrcadlový režim, dodatečná pozadí v letterboxu, nové animace postav v menu, dodatečnou hudbu z jiných titulů Sonic a další!

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 23.6.2023
Herní provedení Ano