XOne/ XSX - Sonic Superstars

Datum vydání: 17.10.2023 V této zbrusu nové verzi klasické 2D akční plošinovky Sonic ve vysoké rychlosti prožijete dobrodružství na mystických ostrovech Northstar. Hrajte za Sonica, Tailse, Knucklese a Amy Rose a využijte zcela nové smaragdové síly, abyste se mohli pohybovat a útočit novým ... více
Objednací kód: 9211098773
Kód výrobce: 5055277051908
Výrobce: SEGA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 1 126 Kč
Cena s DPH: 1 362 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 17.10.2023

V této zbrusu nové verzi klasické 2D akční plošinovky Sonic ve vysoké rychlosti prožijete dobrodružství na mystických ostrovech Northstar. Hrajte za Sonica, Tailse, Knucklese a Amy Rose a využijte zcela nové smaragdové síly, abyste se mohli pohybovat a útočit novými dynamickými způsob.

NOVÁ VARIACE NA KLASIKU
Oblíbená 2D akční plošinovka Sonic ve vysokorychlostním módu s plně 3D grafikou, novými schopnostmi, zcela novým prostředím a novými způsoby hraní! Takhle jste si klasického Sonica ještě nikdy nezahráli!

HRAJTE ZA SVÉ OBLÍBENÉ POSTAVY
Zvolte si jednoho ze Soniců, Tailse, Knucklese nebo Amy Rose a využijte jejich jedinečných schopností, abyste si prorazili cestu napříč Northstarskými ostrovy a porazili Dr. Eggmana, který se spojil se svým starým nepřítelem Fangem.

VYUŽIJTE SÍLU SMARAGDŮ CHAOSU
Klonujte se, plavte po vodopádech, měňte podobu pomocí schopnosti smaragdů chaosu.

VÍCE PŘÁTEL, VÍCE ZÁBAVY
Vůbec poprvé ve hře Sonic si můžete zahrát celou kampaň až se třemi dalšími hráči v lokální kooperaci pro 4 hráče.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dětské
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 17.10.2023
Herní provedení Ano