XSX - Bezd. ovladač Xbox Series, Forza Horrizon 5 Limited Edition

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, Forza Horizon 5 Limited Edition má žlutý průhledný vnější materiál, design doplňuj ... více
Objednací kód: 1905002008
Kód výrobce: QAU-00055
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 900 Kč
Cena s DPH: 2 299 Kč
Porovnání Oblíbené

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, Forza Horizon 5 Limited Edition má žlutý průhledný vnější materiál, design doplňuje texturovaný povrch se speciálním vzorem na boční a spodní straně rukojetí inspirovaným volanty závodních vozů

Gamepad Xbox Wireless Controller Forza Horizon 5 Limited Edition
Společně s příchodem nové generace herní konzole Xbox One se Microsoft rozhodl vylepšit i zcela nepostradatelnou součást příslušenství – herní gamepad. I když jsou hlavní ovládací prvky prakticky totožné, tak došlo k několika citelným vylepšením. Například k celkovému zaoblení všech prvků, aby se lépe držel v ruce. V praxi potěší kompatibilita napříč mnoha zařízeními.

Větší pohodlí s texturovanou rukojetí
Texturované spouště a tlačítka jsou navržená tak, aby se vám ovladač lépe držel v ruce i po mnoha hodinách hraní.

Hybridní směrový ovladač
Gamepad Xbox Wireless Controller Forza Horizon 5 Limited Edition je vybavený zcela přepracovaným směrovým ovladačem. Díky tomu jde rychleji a lépe ovládat pohyb do všech směrů.

Tlačítko Share
Dedikované tlačítko pro sdílení má smysl, protože právě prožitý herní zážitek můžete naprosto intuitivně sdílet se svými přáteli nebo fanoušky.

Bezproblémová konektivita
Nový ovladač je díky rozhraním Bluetooth LE a USB-C kompatibilní nejen se staršími Xboxy, ale také PC nebo zařízeními na bázi Androidu. A nabíjení? Používejte kvalitní AA nabíjecí baterie nebo volitelný dobíjecí akumulátor.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ zařízení Gamepad
Počet tlačítek 16x
Typ připojení Bezdrátové
Herní provedení Ano