XSX - Forza Motorsport

Datum vydání: 10.10.2023 Závoďte s více než 500 skutečnými vozy včetně moderních závodních vozů a více než 100 vozů nových v sérii. Ať se každé kolo počítá ve 20 živých prostředích s oblíbenými místy fanoušků a s několika rozvrženími tratí, z nichž každá obsahuje živé vyhodnocování na trat ... více
Objednací kód: 1905004005
Kód výrobce: VBH-00016
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 2 099 Kč
Cena s DPH: 2 540 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 10.10.2023

Závoďte s více než 500 skutečnými vozy včetně moderních závodních vozů a více než 100 vozů nových v sérii. Ať se každé kolo počítá ve 20 živých prostředích s oblíbenými místy fanoušků a s několika rozvrženími tratí, z nichž každá obsahuje živé vyhodnocování na trati, plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami, které zajistí, že žádná dvě kola nebudou stejná.

Zažijte špičkovou simulaci s neuvěřitelným fotorealistickým zobrazením, které poskytuje sledování paprsků na trati v reálném čase, nové systémy poškození a hromadění nečistot a masivně vylepšené fyzikální mechanismy.

Překonejte konkurenci tím, že získáte více než 800 vylepšení výkonu a závoďte s našimi dosud nejpokročilejšími protivníky s umělou inteligencí ve zcela nové, zábavné a přínosné kampani pro jednoho hráče, režimu kariéry Builders Cup.

Online závodění je bezpečnější, zábavnější a soutěživější díky AI poháněným předpisům Forza Race, strategii pneumatik a paliva a novým hodnocením jezdců a bezpečnosti.

Ponořte se do expandujícího světa motorsportu. Pravidelně budou zaváděny nové kariérní šampionáty a online události, které budou v nadcházejících letech nabízet jedinečné výzvy, neuvěřitelná nová auta a tratě a vzrušující nové herní zážitky.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 3
Datum vydání hry 10.10.2023
Herní provedení Ano