XSX - Minecraft + 3500 Minecoins

Datum vydání: 10.10.2023 Minecraft je hra, kde stavíte z bloků a vyrážíte za dobrodružstvím. Postavte vše, co si dovedete představit, pomocí neomezených zdrojů v režimu Creative, nebo se vydejte na úžasné výpravy v režimu Survival a cestujte napříč tajemnými zeměmi a vydejte se do hlubin v ... více
Objednací kód: 1905004006
Kód výrobce: 8FC-00014
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 749 Kč
Cena s DPH: 906 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 10.10.2023

Minecraft je hra, kde stavíte z bloků a vyrážíte za dobrodružstvím. Postavte vše, co si dovedete představit, pomocí neomezených zdrojů v režimu Creative, nebo se vydejte na úžasné výpravy v režimu Survival a cestujte napříč tajemnými zeměmi a vydejte se do hlubin vlastních nekonečných světů. Ukryjete se před příšerami nebo vytvoříte nástroje, pancéřování a zbraně, abyste s nimi mohli bojovat? Nemusíte na to být sami! Podělte se o dobrodružství s kamarády ve hře více hráčů s rozdělenou obrazovkou a online.

Vytvořte cokoli, co si dokážete představit. Prozkoumejte majestátní hory a živoucí oceány v nekonečných světech, které jsou dále rozšířeny například pomocí bezplatných aktualizací hry, úžasných map od komunity, serverů a napínavých miniher.

Hra nabízí multiplatformní hraní až pro osm hráčů na Windows, PlayStation, Nintendo, Xbox a mobilních zařízeních.

Obsahuje:

  • Základní hru Minecraft
  • 3500 MINCÍ. Můžete je využít k získání map, skinů, balíčků textur a dalšího obsahu z obchodu Marketplace přímo ve hře!

Další informace na stránkách výrobce: https://www.xbox.com/cs-CZ/games/minecraft

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 7
Datum vydání hry 10.10.2023
Herní provedení Ano