Xiaomi Amazfit Powerbuds White

Profesionální sportovní zvukový systém Xiaomi Amazfit Powerbuds. Pohlcující a dynamický zvuk, který doprovází váš pohyb. Amazfit Powerbuds přináší úžasný zvuk do vašich uší prostřednictvím profesionálního sportovního zvukového systému, aby cvičení bylo soustředěné a dynamičtější. Má také profesionál ... více
Objednací kód: 95XIS1172
Kód výrobce: 6972596100546
Výrobce: XIAOMI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 24 hod.
Cena bez DPH: 2 478 Kč
Cena s DPH: 2 999 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Profesionální sportovní zvukový systém Xiaomi Amazfit Powerbuds. Pohlcující a dynamický zvuk, který doprovází váš pohyb. Amazfit Powerbuds přináší úžasný zvuk do vašich uší prostřednictvím profesionálního sportovního zvukového systému, aby cvičení bylo soustředěné a dynamičtější. Má také profesionální funkce pro doprovod každého pohybu.

Přesné sledování srdeční frekvence během cvičení
Srdeční frekvence je důležitým ukazatelem při sledování cvičení, takže Amazfit Powerbuds jsou vybaveny snímačem srdeční frekvence PPG, který přesně sleduje váš srdeční rytmus a informuje vás o stavu tréninku. Hlasová upozornění získáte také, když vaše srdeční frekvence přesáhne přednastavenou varovnou hodnotu, díky čemuž bude vaše cvičení bezpečnější a efektivnější.

Magnetické sportovní háčky na uši
Jedinečný design s magnetickým děleným ušním háčkem zvyšuje pevnost a stabilitu sluchátek a zabraňuje jejich pádu během intenzivního cvičení. Při každodenním používání lze ušní háčky vyjmout a uchovat v nabíjecím pouzdře, což usnadňuje jejich skladování.

Magnetické nabíjecí pouzdro přináší celkovou výdrž baterie na 24 hodin
Sluchátka poskytují 8 hodin přehrávání na jedno nabití a ve spojení s magnetickým nabíjecím pouzdrem mohou fungovat dalších 16 hodin, což znamená, že si můžete vychutnat až 24 hodin hudby na cestách. Dodejte vaší hudbě více síly a delší životnost.

IP55 Odolnost proti vodě a prachu
Žádný strach z prachu, deště nebo potu. Vynikající odolnost proti vodě a prachu díky integrovanému designu. Komponenty Amazfit Powerbuds jsou účinně chráněny před poškozením způsobeným prachem, deštěm a potem.

Technické parametry

  • Kapacita baterie sluchátek 55mAh
  • Kapacita baterie nabíjecího pouzdra: 450mAh
  • Požadavky na systém: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší
  • Bezdrátové připojení: BT5.0, BLE
  • Odolnost proti vodě a prachu: IP55
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Do uší
Účel Sportovní
True Wireless Ano
Odnímatelný kabel Ne
Redukce šumu (interní zdroj) Ne
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ne
Mikrofon Ano
Bezdrátové sluchátka Ano
Výdrž baterie (u bezdrátových) 8h
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Barva Bílá