iGET HOME Camera CS1 White - WiFi IP FullHD 1080p kamera, noční vidění, dvoucestné audio, microSD

Bezdrátová IP FullHD kamera s detekcí pohybu a zvuku - iGET HOME Camera CS1 White. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Kamera s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať jste kdekoliv po célem světě. Vyniká FullHD rozlišením obraz ... více
Objednací kód: 53905480
Kód výrobce: 75020806
Výrobce: IGET
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 535 Kč
Cena s DPH: 647 Kč
Porovnání Oblíbené

Bezdrátová IP FullHD kamera s detekcí pohybu a zvuku - iGET HOME Camera CS1 White. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Kamera s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať jste kdekoliv po célem světě. Vyniká FullHD rozlišením obrazu, obousměrným přenosem zvuku, nočním viděním až 10m, detekcí pohybu a zvuku a privátním režimem, OnViF. Záznamy a fotografie lze ukládat na microSD kartu nebo Cloud. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, a můžete v ní sledovat veškeré kamery iGET HOME, ovládat zásuvky, vysavače, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

Vnitřní IP kamera s online sledováním pomocí mobilního telefonu, tabletu, apod. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo Cloud. Rozlišení FullHD 1080p (1920 x 1080) pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz, snímač 1/2,9" CMOS, komprese videa H.264, IR přisvětlení až 10 m, ohnisková vzdálenost 3,6 mm, Wi-Fi b/g/n, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 128 GB, protokol OnViF. Stojánek kamery je možné ohýbat dle potřeby a pomocí oboustranné pásky, která je v balení, kameru připevnit kdekoliv.
Bezdrátová IP kamera iGET HOME Camera CS1 White je navržena pro jednoduché ovládání a sledování vnitřních prostor ve vysokém rozlišení obrazu FullHD 1080p. Může být volně umístěna kdekoliv v domácnosti, kanceláři, chatě apod. Díky pružnému držáku je možné umístění kamery také na stěnu/strop.

Snadné nastavení a ovládání
Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle manuálu a aplikace, které jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce. Pro mobilní zařízení jsou podporovány systémy Android a iOS a aplikace je zdarma.

Vysoká kvalita obrazu
Kamera obsahuje kvalitní snímač CMOS 1/2,9" s rozlišením 1920 x 1080 bodů (FullHD 1080p), díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Videozáznamy pořizuje s využitím kódování H.264.

Noční vidění
Díky zabudovanému IR přísvitu je možné kameru využívat nepřetržitě ve dne i v noci, Obsahuje přisvětlovací IR infračervené diody s dosahem až 10 m. Velkou výhodou je, že noční přísvit na kameře není viditelný.

Zabezpečení
Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi obsahuje silné zabezpečení 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.

Detekce pohybu a zvuku
Při detekci pohybu a zvuku kamera začne ukládat záznamy nebo pořizovat fotografie, navíc o tom informuje uživatele pomocí notifikací do mobilního telefonu.

Přenos zvuku
Kamera má také zabudovaný mikrofon a reproduktor, je tedy možné přímo obousměrně komunikovat. Díky tomu také upozorňuje na detekci zvuku.

Privátní režim
Kamera podporuje privátní režim, při tomto režimu deaktivuje optiku, mikrofon a reproduktor.

Konektivita a napájení
iGET HOME Camera CS1 White disponuje bezdrátovým Wi-Fi připojením 802.11 b/g/n 2.4 GHz, které podporuje každý Wi-Fi router v domácnosti i ve firmě. Obsahuje konektor pro napájení a slot pro microSD kartu (až 128 GB). Napájení je pomocí microUSB konektoru 5V DC, 1A.

Velmi nízká spotřeba energie
Kamera má napájecí konektor microUSB a velmi nízkou spotřebu do 1,8 W.

Rozměry a hmotnost
Kamera má rozměry 62 x 57 x 111 mm a hmotnost 72g.

Hlavní parametry:
- vysoké rozlišení 1080p (1920x1080)
- ovládání pomocí mobilního telefonu a tabletu (Android, iOS)
- zabudovaný mikrofon a reproduktor
- noční vidění až do vzdálenosti 10 m (není viditelné)
- spotřeba energie: do 1,8 W
- úhel záběru optiky: 100°
- podpora OnViF protokolu
- ukládání fotografií a videa: na microSD kartu nebo Cloud
- velikost microSD karty: až 128 GB
- připojení pomocí Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz, 150 Mb/s
- zabezpečení: 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK
- napájení kamery: pomocí přibaleného napájecího adaptéru s microUSB konektorem 5V DC, 1A
- rozměry a hmotnost kamery: 62 x 57 x 111 mm, 72g,

Obsah balení:
- kamera iGET HOME Camera CS1 White
- rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU
- napájecí adaptér
- oboustranná páska pro uchycení na stěnu/nábytek

-|CZ|SK|EN