• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • Konektivita

D-LINK - Média konvertory

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
51200036 D-Link DIS-M100G-SW 10/ 100/ 1000 Mbps to SFP Industrial Media Converter na objednávku 6 722 Kč
512000361 D-Link DIS-S310LX 1-p Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX na objednávku 6 032 Kč
51202812 D-Link DMC-G01LC 10/ 100/ 1000 to SFP Media Converter do 24 hod. 984 Kč
51202800 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters na objednávku 12 392 Kč
51202801 Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis na objednávku 6 714 Kč
51202803 10/ 100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter na objednávku 2 636 Kč
51202804 10/ 100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter na objednávku 4 648 Kč
51202808 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv na objednávku 5 165 Kč
51202809 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv na objednávku 11 048 Kč